• Обновено
Rosseto SB110 Natura Прибор за јадење Носителот, Бамбус

Rosseto SB110 Natura Прибор за јадење Носителот, Бамбус

Оценката:
DEN 2383.92

Тековен
Во магацинот.

Висок квалитет на Бамбус.Пластовидно и модуларни.Лесно да послужи и да го надополнува.Земја на потекло : Кина.Natura прибор за јадење носителот одговара на нови Natura Собирање на бели печива и patisserie екранот систем за смирување вклучена изглед.Се создаде прекрасен фарма на пазарот на екранот со оваа инспиративна нови Natura Колекција од Rosseto.Рустикален, но елегантен, секој објект се врши со највисок квалитет на Бамбус, кој користи три слоевит технологија за издржливост.Совршен за изработката на крајната појадок екранот, секој дел може да стои самостојно или да се поврзете со други Бамбус парчиња.Вгнездување на екранот блокови може да се користи со отстранлив коцки мраз.Екранот стои се модуларни и функција неколку големини.Екранот пекарница предмети, свежи целото овошје и многу повеќе!додавање на интегрирани предмети како Бамбус пијалаци фармацевт или Бамбус пекарница блокови за да го завршите вашиот изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.