• Обновено
EAI VITON Нафта Печат 14mm X 35mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

EAI VITON Нафта Печат 14mm X 35mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена

Оценката:
DEN 285.60

Тековен
Во магацинот.

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : EAI Viton Масло Пломби се изведуваше со висок квалитет, од нерѓосувачки челик пролет и висока јачина Viton Гума за сигурен и траен перформанси.Оваа 14mm ID печат е лесен за употреба, практично, и разноврсна и е одлично решение за да престане да лубрикант истекување.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : EAI масло пломби се изведуваше со Нерѓосувачки Челик Пролет и висока јачина VITON ГУМА за сигурен и траен перформанси.Гумени капак печат е лесен и не е лесно да се возраст.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : 14x35x7 MM големина.Тоа е широко се користат во било која апликација, вклучувајќи масло, гориво, минерална киселина.Нашата нафта печат ќе одговара совршено насекаде, каде што треба.ТЕЧНИ ОТПОРНИ : Овој прекрасен Двојно Усна нафта печат е resistantce да UV изложеност, озон, оксидација, за времето, мувла, габи и хемикалии.Тоа ќе го помине тестот на времето како што тоа е направено со страст.ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОР : Поради неговата 70 A Viton Гума, тоа ќе upstand температури од -26o C да 230o C.Исто така, нашата Нафта Печати има висока затегнувачка цврстина.Во нашата компанија, нема простор за компромис.Тоа е причината зошто ние работиме само со материјали од врвен квалитет и потврдени добавувачи, кои се гарантира да се достави до нашите високи очекувања.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот има ли покриени!Зошто е овој производ за вас?Нашите неверојатна Двојно Усна Нафта Печат е-мора да има додаток за луѓе кои се користат за да не прават компромиси за нивната автомобилска и индустриски Машини.Лесен за употреба и практичен, ова не ' рѓосувачки челик пролет нафта печат помага да се спречи истекување на масла, како и одржување на прашина и нечистотија од машината.Тоа е издржлива, сигурна, и супер еластични на високи температури на 230o C.Има 70 A цврстина, и тоа е силна отпорни на корозија како и antistatitc.Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Топ-квалитетни нерѓосувачки челик пролет материјал;Viton Гумени капак;Противи во опсег од -26o C да 230o C;го Спречува лубрикант за протекување;го Задржува прашина и нечистотија од машини;Издржлив и сигурен;Широка Примена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.