• Обновено
CR Пломби (SKF) 2237515 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 22.3750 во Окно, 24.3750 во OD, 0.7500 во Ширина, Нитрилна, HDS1

CR Пломби (SKF) 2237515 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 22.3750 во Окно, 24.3750

Оценката:
DEN 2397.60

Тековен
Во магацинот.

вратило дијаметар : 22.3750 во.максимална вратило површината на ветер : 5000 fpm.надворешен дијаметар : 24.3750 во.обвивка : Метал Случаи.ширина : 0.7500 во.Метал-Cased Spring-Натоварен Со Пролет-Lock Preformed Еден Усна Гума Пакување На Спакувани Во Тешки Челик Stamping Assembled.Спецификација : бунари со дијаметар : 22.3750 inmaximum вратило површината на ветер : 5000 fpmoutside дијаметар : 24.3750 incasing : Метал Casedwidth : 0.7500 inpressure толеранција : 10-15 psilip материјал : Nitrilecontinuous температура опсег : -40 до 250°Fdesign тип : HDS1typical примена : За Општи Апликации.печат тип на : слободен Усна со Пролетта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.