• Обновено
AVX Вратило Нафта Печат TC580x630x25 Гума Усна 580mm/630mm/25мм метрички

AVX Вратило Нафта Печат TC580x630x25 Гума Усна 580mm/630mm/25мм метрички

Оценката:
DEN 1855.20

Тековен
Во магацинот.

Внатрешен Дијаметар : 580mm.Надворешниот Дијаметар : 630mm.Ширина Дијаметар : 25мм.Печат Материјал : Нитрилна Butadiene Гума.Температурата Опсег : -40 F да 248 F.Ротари Вратило Печат Двојно Усна Вратило Кол. 580mm Ширина 25мм За Понесе Кол. 630mm Нитрилна Гума Усна Материјал.Бренд : AVXItem Sku : TC580x630x25 Type : ТЦ 580x630x25 mm Внатрешен : 580mm Outer : 630mm Width : 25mm Size : 580mm x 630mm x 25mm Seal Материјал : Нитрилна Butadiene Rubber Temperature Опсег : -40° до 248°F.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.