• Обновено
JKCKHA 60X Мобилен Телефон Микроскоп Макро Објектив за Зумирање Микро Камера Клип со Оптички Зголемувачот LED Светло

JKCKHA 60X Мобилен Телефон Микроскоп Макро Објектив за Зумирање Микро Камера Клип со Оптички Зголемувачот LED

Оценката:
DEN 1953.60

Тековен
Во магацинот.

Универзална 60 X Мобилен Телефон Микроскоп Макро Објектив за Зумирање Микро Камера Клип со LED Светло.Универзална 60 X Зум Микро Камера Клип Леќа Телефон Микроскоп w/ LED Светло.Ако имате било какви прашања, ние ви нудиме совршен по-продажбата на услугата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ако имате било какви прашања, ние ви нудиме совршен по-продажбата на услугата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Спецификација : Пакет големина : 110 x 62 x 22mm/ 4.33" x 2.44" x 0.87"Зголемување : 60 XGW/NW : 39g/29g Light функција : LED бела светлина/виолетова light Product Материјал : ABS школка + акрилик lenses Battery : 3 x LR1130 копчето батеријата (батеријата е вклучена)Функција : да се земе слики, идентификација, зголемување, со светла, притисни до фотографски светла, собори пурпурна light1 x Мобилен телефон клип microscope1 x Phone Clip1 x Складирање bag1 x Прирачник.

Параметри на производот

Package size:
110 x 62 x 22mm/ 4.33 x 2.44 x 0.87
Magnification:
60X
GW/NW:
39g/29g
Light function:
LED white light/purple light
Product Material:
ABS shell + acrylic lenses
Battery:
3 x LR1130 button battery (battery is included)
Function:
take pictures, identification, enlarge, with lights, push up photographic lights, push down purple light
1 x Cell phone clip microscope :
1 x Phone Clip :
1 x Storage bag :
1 x Manual :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.