• Обновено
5 Групи USB Тип 4-Pin Машки Џек Конектор Приклучок Адаптер Приклучок Конектор за Лемење, Заварување Плоча за DIY USB Напојување Breadboard

5 Групи USB Тип 4-Pin Машки Џек Конектор Приклучок Адаптер Приклучок Конектор за Лемење, Заварување Плоча за

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Метал, Електронски Делови.Направени од високо квалитетни материјали кои се трајни.Лесен за Инсталација : DIY Свој USB Адаптер.Тип USB Конектор : Идеална за Правење на Вашиот Сопствен USB Кабли.Широко се користи : Тоа е одлична за DIY USB напојување, breadboard дизајн, итн.Широко се користи во систем со контролер со USB поддршка, или со додавање на USB напојување на проектот.Безбедносна опрема, апарати за домаќинство, smart home, мерни инструменти, медицински електроника, автомобилската електроника, мрежни комуникации, како компјутери, мобилни телефони, USB-CD, глувче, тастатура, полначи и така натаму.Пакување : 5pcs usb тип 4-pin машки џек приклучок со црна пластика капак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.