• Обновено
WeGuard 5ft Бела Микро USB Data/Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан Електроника Патување VTA070 7 екран осетлив на допир Нето-Таблет КОМП?

WeGuard 5ft Бела Микро USB Data/Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан

Оценката:
DEN 1612.80

Тековен
Во магацинот.

5ft Бела Микро USB-Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 5ft Бела Микро USB Data / Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан Електроника Патување VTA070 7 екран осетлив на допир Нето-Таблет КОМПЈУТЕР VTA070 I VTA0701.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.