• Обновено
USB за DC Адаптер, Traodin USB 2.0 Машки да DC 5.5 мм x 2.1 mm Женски 5V Моќ Конектор Адаптер за Полнење за Полнење преку USB Уред и за Лаптоп КОМПЈУТЕР (2 парчиња) (USB M/5.5x2.1 F)

USB за DC Адаптер, Traodin USB 2.0 Машки да DC 5.5 мм x 2.1 mm Женски 5V Моќ Конектор Адаптер за Полнење за

Оценката:
DEN 186.48

Тековен
Во магацинот.

????"Големината"40*15*15mm. ????"Спецификација"Конектори 1 : DC 5.5x2.1mm женски џек.Конектори 2 : Тип C USB Машки џек.(2 парчиња). ????"Тип"USB 3.1 Тип В Машки да DC 5.5 X2.5mm машки Моќ Адаптер за Полнење. ????"Апликација"Моќ или USB полнење Тип C уреди преку стандард DC plug/адаптер,Применливи за различни мали полнач на мобилни телефони, Тип c уред итн. ????"Забелешка" Излез : Тип C usb 2.0 машки џек или DC 5.5x2.1mm женски џек (ве Молиме да обезбеди големината на DC адаптер со полначот пред да ја купите .Излезниот напон е 5 V ,може Да го користите 9 V-12 V напон.) Моќ или USB полнење Тип C уреди преку стандард ВАШИНГТОН.USB C Машки да DC 5.5 X2.1 Женски,Тип C Машки да DC 5.5x2.1mm Женски Конектор за Полнење Барел Џек Адаптер Тип C USB 5 V Конектор за Типот C USB Полнењето на Уредот и за Лаптоп КОМПЈУТЕР.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.