• Обновено
Рачни USB Мини Виткање Фан: Преносни Мини Џеб Рака Фан USB Полнење Свитлива Фан Мулти - функција Моќ Банка Фан Лични Биро Вентилатор за Домашната Канцеларија Отворено ?

Рачни USB Мини Виткање Фан: Преносни Мини Џеб Рака Фан USB Полнење Свитлива Фан Мулти - функција Моќ Банка

Оценката:
DEN 489.36

Тековен
Во магацинот.

- Батеријата : 18650 литиум батерија 3. 7 V, 1500m Ah. - Напојување : USB.Оваа мини фан направени премиум материјал, издржлив за долго време се користи.Вклучени во мини, и рачни дизајн, фан е пренослив, многу лесен за употреба.Овој фан ќе ви донесе ново искуство.Погоден за дом, канцеларија или на отворено.Произведени со премиум АБС материјал, издржлив и практично доволно да го користите.На повеќенаменски вентилатор, исто така, може да биде моќ банка и да ви помогне да ја полните вашите телефони.Опис Рачни USB Мини Виткање Фан : Преносни Мини Џеб Рака Фан USB Полнење Свитлива Фан Мулти - функција Моќ Банка Фан Лични Биро Вентилатор за Домашната Канцеларија Отворено Патување.Карактеристики - Материјал : ABS, Пластични.- Време на полнење : 3 - 4 часа.Пакет Вклучувајќи 1 x фан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.