• Обновено
Злато Ураганот Стакло Столб Свеќа Носителот на Изработка со Отстранлив Стакло за ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година, Свадба Партија Го?

Злато Ураганот Стакло Столб Свеќа Носителот на Изработка со Отстранлив Стакло за ноќта на Вештерките, Божиќ,

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

【Се вртат Носителот Дизајн】 Оваа свеќа носителот карактеристики на вртат обрачот дизајн во Злато заврши во која се отстранува стакло е ставен. 【Декоративни Свеќи】 Можат да се сместат свеќи за 4 инчи дијаметар, додадете мека сјај на вашиот простор од страна на осветлување столб или votive свеќа. 【Лесен-за-Чистење】 се Земе од стакло од вртат носителот и измијте користејќи благ сапун додека décor свеќа носителот може да се избриша со влажна крпа. 【Погоден за】 Тоа ќе обезбеди доброто на допир на вашата дневна соба, спална соба, кујна, или јадење простор. 【Идеален Подарок】 За оние кои се во потрага за совршен подарок за нивните најблиски, ова декоративни свеќа носителот прави десната опција да си одат за.Боја : Злато.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.