• Обновено
Helly-Хансен Mens Екипажот Водоотпорен Едрење Вест

Helly-Хансен Mens Екипажот Водоотпорен Едрење Вест

Оценката:
DEN 2880.00

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Увезени.Една рака прилагодливи полите.Морски стил, заштита и удобност во лесен едрење Вест за мажите.Водоотпорен, windproof и дише материјали и конструкции.За сите ситуации и временските услови каде заштита од елементите е потребно.Високо водоотпорен и екстра дише спорт одредени дизајни и конструкции.За широк спектар на високи перформанси активности на отворено за време на многу тешка, менување и непредвидливи временските услови.Исклучително водоотпорен и дише дизајни и конструкции.За високо аеробни, екстремно влажна или невообичаено долги-трајни активности во екстремно тешки услови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.