• Обновено
Kocris Casa Рептил Резервоарот Украси Крилести Победа на Samothrace Аквариум Оркестарот Скулптура стара Грција Рептил Желка Гуштер Spider Тенкови Терариум Статуа Décor Украс Ми?

Kocris Casa Рептил Резервоарот Украси Крилести Победа на Samothrace Аквариум Оркестарот Скулптура стара Грција

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 3.3"x2.6"x1.8", направени од страна и ладно фрлија смола.Овој аквариум декорација во Крилести Победа на Samothrace облик дизајн е дефинитивно најновата верзија на уникатниот стил, смешни форма со парична казна изработка, која ќе додадете единствена слика на вашиот празно и мачна риба/рептил резервоарот.Додадете некои солиден свежина на било аквариум со Kocris Casa Крилести Победа на Samothrace Риба Резервоарот Украси.Направени од студ фрлија смола, рачно насликана.Идеален подарок за мистериозни работи и љубители на пејсажот аквариум.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.