• Обновено
GMsound Аквариум Додатоци Риба Резервоарот за Чистење со Четка Нано Воздух Камен Меур Камен Ултра-Висок Растворен Кислород Diffuser за 10 или 20 Gal Одгледување Фрај Betta Ракчи

GMsound Аквариум Додатоци Риба Резервоарот за Чистење со Четка Нано Воздух Камен Меур Камен Ултра-Висок Растворен

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Комплетен сет на совршен појавување на воздушна пумпа додатоци за повеќето воздушна пумпа бренд.Пакетот вклучува : авио цевки 13ft, 2 круг воздух камења, 2 црна проверете вентили, 2 Т-форма конектори, 2 air контролори,4 воздух цевка вшмукување чаши,2 агол конектори.Погоден за внатрешен дијаметар 3/16"(4mm) мека цевка, Трајни 1.6" Воздух Камења може да се произведуваат фини и во согласност меурчиња.Т-приклучок ви овозможува да се комбинираат два инпути за да се создаде еден излез и е одлична за употреба со двојна штекер пумпи.Вшмукување чаши остане цврсто на површината на вашите риби резервоарот. 2 меур воздух камен : прибл. 0.98" x 0.98" во големина, тие се издржливи и можат да се произведуваат фини меурчиња континуирано да се таложи кислород ефикасно во вашите риби резервоарот. 4 вшмукување купови и 2 проверете вентили : Голема 3/16 инчен внатрешен дијаметар авиокомпанија цевка носителот вшмукување првенства ќе се држи цврсто до мазна риба резервоарот.Може да се стави на црна проверете вентил во авионската цевка помеѓу воздушна пумпа и резервоар за вода за да се спречи вода од назад исцрпувања.Комплетен сет на совршен појавување на воздушна пумпа додатоци за повеќето воздушна пумпа бренд.Пакетот вклучува : авио цевки 13ft, 2 круг воздух камења, 2 црна проверете вентили, 2 Т-форма конектори, 2 air контролори,4 воздух цевка вшмукување чаши,2 агол конектори.Погоден за внатрешен дијаметар 3/16"(4mm) мека цевка, Трајни 1.6" Воздух Камења може да се произведуваат фини и во согласност меурчиња.Т-приклучок ви овозможува да се комбинираат два инпути за да се создаде еден излез и е одлична за употреба со двојна штекер пумпи.Вшмукување чаши остане цврсто на површината на вашите риби резервоарот. 2 меур воздух камен : прибл. 0.98" x 0.98" во големина, тие се издржливи и можат да се произведуваат фини меурчиња континуирано да се таложи кислород ефикасно во вашите риби резервоарот. 4 вшмукување купови и 2 проверете вентили : Голема 3/16 инчен внатрешен дијаметар авиокомпанија цевка носителот вшмукување првенства ќе се држи цврсто до мазна риба резервоарот.Може да се стави на црна проверете вентил во авионската цевка помеѓу воздушна пумпа и резервоар за вода за да се спречи вода од назад исцрпувања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.