• Обновено
Babyku Сатен Спиење Капа за Долга Коса, 4 Парчиња Екстра Долг Хаубата за Коса, Плетенки Лабава Капа Bonnets за Жените Dreadlocks, Кадрава Коса, Мека Еластична Бенд

Babyku Сатен Спиење Капа за Долга Коса, 4 Парчиња Екстра Долг Хаубата за Коса, Плетенки Лабава Капа Bonnets

Оценката:
DEN 227.76

Тековен
Во магацинот.

【Пакет & Материјал】- Пакет : 4pc/ Свилен Сатен.НЕ е ВИСТИНСКИ СВИЛА : Мазни, Сјајни и се чувствува како свила, удобно, дише. 【Премиум Ткаенина】- за Разлика од другите евтини bonnets, Ова порибување dreadlock капа е навистина мека и удобна.Боја Нема Крварење!Земете еден сет убава печати и добро направен bonnets за себе, семејството и пријателите.Не заборавајте да го објавите вашиот омилен изглед.Тоа заслужува вашата комплименти. 【Екстра Екстра Голем Капацитет】- Должина на : 63cm/ 24.8", Ширина : 26cm/ 10.2".Специјален Дизајн за Долга Коса.Долго Сатен Спиење Капа е Одлична за долга коса, долги плетенки, долга кадрава коса, долги природна коса. 【Правилен Начин да се Носат】- Можете да го носат на косата хаубата без покривање на вашите уши.Нашиот модерен дизајн има коса во удобно без големи износени работ изглед.Удобноста околу храмови и без рабови со влечење. 【Гаранција】- Ние обезбедуваме нема ризик парите назад гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Идеален Подарок : Совршен подарок за жените кои има Долга Кадрава Коса, Locs, Ткаат, Џамбо Плетенки, Dreadlocks, Косата Екстензии или Keratin Третман во денот на Благодарноста/ Божиќ/ Нова Година/ Денот на Вљубените/ Годишнина/ Роденден.Таа ќе се допаѓа!Предности : 1. Кога ќе се носат косата хаубата на спиење, тоа го намалува кршење на косата и го спречува губење и масло од лепење на вашата перница. 2. Хаубата за кадрава коса не се заклучи на влага во косата и ја држи косата сјајна. 3. Моторот покрива за жените спречува губење од виткање и не се плеткаш со вашите кадрици додека спиеш. 4. Кога одите да спиете, вашиот шеф може да биде ладна, па ќе носат the pride, и да не се излади во главата. 5. Исто така, можете да носат додека го сочинува, миење лице или преземање на туш, итн. 6. Погоден за ракот на пациентите, chemo и губење на косата.Одржување методи : 1. Миењето не треба да се изрибан енергично 2. Миењето на the pride со топла вода.Температурата на водата не треба да биде премногу висок 3. Да се избегне изложување на сонце и сува во сенка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.