• Обновено
Alotlucky Туш капа, 4 парчиња, наменета за жените, отпорен на вода со двоен слој сатен поставата

Alotlucky Туш капа, 4 парчиња, наменета за жените, отпорен на вода со двоен слој сатен поставата

Оценката:
DEN 616.80

Тековен
Во магацинот.

【СИМПАТИЧНА ПОГЛЕДНИ】 Нашите туш капа е со стилски симпатична модел дизајн, еко-пријателски слој за живописни бои, стилски и симпатична.Ова ќе донесе погодност за вашиот секојдневен живот!.Загрижени за вашата коса добива покриен со прашина по чистење на вашиот дом?Alotlucky туш капа прави сигурни прашина не се добие во.Едни на други на овие обновливи водоотпорен двоен слој туш капа содржи 4 различни модели,и на симпатична модел и живописни бои направите ова туш капа најдобро, ние сигурни дека тоа мора да ја испорача ќе се изненади кога ќе примите, тоа исто така одличен подарок за двете семејство или пријатели.Двојно слоеви дизајн, надворешниот слој со премиум полиестер-памук, додека внатрешниот слој е ЕВА обвивка, меки, удобни и дише, целосно водоотпорен да се задржи вашата коса далеку од вода, масло, дамки, маснотии.Едни на други на овие обновливи водоотпорен двоен слој туш капа содржи 4 различни модели,и на симпатична модел и живописни бои направите ова туш капа најдобро, ние сигурни дека тоа мора да ја испорача ќе се изненади кога ќе примите, тоа исто така одличен подарок за двете семејство или пријатели.Добро stitched Еластична, со ластичиња stitched во правилно и не одвратен еластична што можете да ги видите во евтини капи.2 со еластична бенд да се направи туш капа ги исполнуваат повеќето луѓе главата големина, тинејџерите, жените.Едни на други на овие обновливи водоотпорен двоен слој туш капа содржи 4 различни модели,и на симпатична модел и живописни бои направите ова туш капа најдобро, ние сигурни дека тоа мора да ја испорача ќе се изненади кога ќе примите, тоа исто така одличен подарок за двете семејство или пријатели.Прекумерно во дијаметар 31 cm/12.Едни на други на овие обновливи водоотпорен двоен слој туш капа содржи 4 различни модели,и на симпатична модел и живописни бои направите ова туш капа најдобро, ние сигурни дека тоа мора да ја испорача ќе се изненади кога ќе примите, тоа исто така одличен подарок за двете семејство или пријатели.

Параметри на производот

Material:
polyester-cotton/EVA

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.