• Обновено
Расположливиот Hairnets Глава Покритие Не-плетени Капи Еластична Коса Нето Капа на Главата, Косата Покрие Капа за Козметичкиот Салон за Убавина Расадник Деца Прашина W

Расположливиот Hairnets Глава Покритие Не-плетени Капи Еластична Коса Нето Капа на Главата, Косата Покрие Капа

Оценката:
DEN 1526.40

Тековен
Во магацинот.

НАДГРАДИ за ЕДНОКРАТНА употреба BOUFFANT КАПИ : Избрана затворен екстра еластичен двојно-бенд кој е поудобно од редовни bouffant.Дише, мека и лесна тежина за максимална удобност.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Овој производ е широко се користи за жени,деца,козметички тен салони и во болница,повеќе.Овие глава ги опфаќа покријат вашата коса одржување на правилна хигиена безбедност.КОСА ГЛАВА ПОКРИТИЕ НЕТО : 17 инчен големина за просторен одговара, Екстра простор доволно за лица со кратка коса.Висок квалитет полипропилен капи се кул и може да се носи со часови.НЕ-ПЛЕТЕНИ HAIRNET : Изработени од Не-плетени Полипропилен ткаенина, lint-слободни и кавгата-слободни.Секој ззп еластична бенд за да се задржи капа безбедно во место без лизгање.РАСПОЛОЖЛИВИОТ HAIRNETS ГЛАВА ПОКРИТИЕ : Овие капи се дише, но сепак се уште се во можност да нудат целосно губење на покриеност.Breathability овозможува caps да остане постудена од не-дише ткаенини или материјали.Боја : 60 Компјутери не-плетени главата капа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.