• Обновено
КООРДИНАТОР за Капење Кошница Голема мрежа Мултифункционален Плажа Торба, Преносни 8 Џеб Пливање Бања Торба 粉网灰白条纹双提

КООРДИНАТОР за Капење Кошница Голема мрежа Мултифункционален Плажа Торба, Преносни 8 Џеб Пливање Бања Торба

Оценката:
DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

1. Врвен квалитет-туш торба направени од тешка и разноврсна мрежа.Во прилог на користење на високо-квалитетни мрежа материјали, овој туш торба е исто така опремен со рачка, која може да се користи за да се откажам бања количка на јадица или на кука.Дршката е засилен и издржливи. 2. Големина-беа 25,5 см*38.5 cm*25cm. 3. Мултифункционален-Нашите туш торба има 8 надворешните прегради и голем простор во средината, што ќе ви овозможи да се лесно пристапни се што ви треба, вклучувајќи шампон, клима уред, сапун, жилет, четка за заби , Чешли, и чувајте ги организира и во добра состојба.Ова е едноставен начин да се осигура дека лесно можете да ги добиете сите бања додатоци кога туширање во која било бања!. 4. Брзо сушење-За брзо време на сушење, само висат мрежа туш дом на вратата, туш млазницата или висат на кука.Нашиот колеџ дом потреби наменета за девојчињата и момчињата можат да промовира подолго траење.Ова е добар подарок за потребите на ученичкиот дом. 5. Голем дар-овој пренослив туш caddy чанта е мал, светлина, трајни и стилски.На лесен-за-носат справи ви овозможува лесно да носат caddy насекаде.Идеален за универзитети, спални, пливачи, салата членови, campers, патници, морнари и круизери.Применливи сцена : бања ѕид type Product Категорија : Складирање Виси Bag Color : црна грубата мрежа, sapphire сина работ црна преносни, црна pinstripe двојна рачка, топло-продажба стил прилагодување, розова нето сиви и бели ленти двојна рачка, црна нето злато точки, жолта нето ленти, сите црна двојно рачки, сите црна еден handle Scope на примена : долна облека, козметика, градници, дребулии, облека, toiletries, валкани clothes Function : Seal Material : најлон + mesh Shape : рачна ташна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.