• Обновено
CUEA 1x3 ДП Splitter, Алуминиум Легура DisplayPort Splitter Тројно MST SST Центар Ултра HD за домашно Кино за на Училиште, за Хотел

CUEA 1x3 ДП Splitter, Алуминиум Легура DisplayPort Splitter Тројно MST SST Центар Ултра HD за домашно Кино

Оценката:
DEN 1163.76

Тековен
Во магацинот.

Оваа splitter е идеален за дома театар, училиште, хотел и сите други инсталации, каде што треба да се земе Ултра HD извор до 3 Ултра HD дисплеи.Кога се користи, ве молиме бидете сигурни да го користите USB кабелот за напојување на splitter.Функција : 1.Оваа Displayport MST SST splitter не работи со секоја клупа.Vesa заверена ДП кабел е потребно(повеќето екран треперење или видео на исклучување се предизвикани од не квалификувани ДП кабел).Ако излез на 8 K сигнал, ние препорачуваме употреба на ДП 1.1x3 ДП Splitter : Подели еден ДП сигнал во 3 сигнали.Во MST проширување на владата, на една порта излез може да се добие 8 K 30 Hz 4 K 144 Hz, и три излезни порти може да се добие 4 K 60 Hz во исто време.Splitter поддржува SST (Огледало) и MST (Продолжува) режим.Ultra HD : Овој супер-тенок 1x3 ДП splitter е компактен и ефикасен.Спецификации : Една порта екранот(8 K 60 Hz 7680x4320 ) ,Една порта екранот (4 K 144 Hz 3840x2160),од 1 до 3 операција поддржува 4 K 60 Hz слика.0, Подршка за 3 D и 4 K 8 K ултра HD.Поддршка Оперативен Систем : За i OS систем, на систем, на систем. Забелешка : Ако сакате да го излез 8 K 30 Hz, 4 K 144 Hz преку нашата splitter во вашиот дисплеи, pls бидете сигурни дека вашите уреди, вашиот кабелски и вашиот следи сите може да поддржи резолуција и освежете го оценувате треба да излез и се користи под една порта.Тоа ви овозможува да се дистрибуираат 1 HD извор на 3 го прикажува истовремено, без никакви сигнал на косата.Поддршка HDR 4 : 4 : 4, 4 : 2 : 2, 4 : 2 : 0. Ultra HD : Овој супер-тенок 1x3 ДП splitter е компактен и ефикасен.Оваа Displayport MST SST splitter не работи со секоја клупа.Кога се користи, ве молиме бидете сигурни да го користите USB кабелот за напојување на splitter. ДП кабел директна конекција се препорачува за сигурност и компатибилност.Резолуцијата е назад компатибилни (во зависност од вашата графичка картичка, монитор, оперативниот систем и ДП кабел за поддршка).Поддржува излез на 3 исти екрани во огледало или режим на 3 различни екрани во MST на владата.Vesa заверена ДП кабел е потребно(повеќето екран треперење или видео на исклучување се предизвикани од не квалификувани ДП в.MST на чекање за i OS систем може само да се прошири еден екран (ограничена за i OS Систем).MST на чекање за i OS систем може само да се прошири еден екран (ограничена за i OS Систем).Splitter поддржува SST (Огледало) и MST (Продолжува) режим.Поддржува излез на 3 исти екрани во огледало или режим на 3 различни екрани во MST на владата.Тоа ви овозможува да се дистрибуираат 1 HD извор на 3 го прикажува истовремено, без никакви сигнал на косата.Поддршка HDR 4 : 4 : 4, 4 : 2 : 2, 4 : 2 : 0.Оваа splitter е идеален за дома театар, училиште, хотел и сите други инсталации, каде што треба да се земе Ултра HD извор до 3 Ултра HD дисплеи. Поддршка Оперативен Систем : За i OS систем, на систем, на систем. 1x3 ДП Splitter : Подели еден ДП сигнал во 3 сигнали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.