• Обновено
Arbor - Bogart Фузија Longboard Тркала, Дух Жолта, 61mm-78a

Arbor - Bogart Фузија Longboard Тркала, Дух Жолта, 61mm-78a

Оценката:
DEN 406.80

Тековен
Во магацинот.

Малку форумот мини-cruiser за низ град уметничко лизгање.На Bogart карактеристики на пошироката стапало од повеќето мини тркала, што го прави се тркалаат неспокојот на нерамни површини, додека сеуште обезбедување freeride перформанси за помали одбори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.