• Обновено
HATOPANTS Жените Тренингот Памук Висока Waisted Средината на Бедрото Excercise Велосипед Шорцеви

HATOPANTS Жените Тренингот Памук Висока Waisted Средината на Бедрото Excercise Велосипед Шорцеви

Оценката:
DEN 218.88

Тековен
Во магацинот.

92% Памук, 8% Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.Висок Половината, Велосипед Шорцеви, Опремени, Лесни, Растеглив, Средината На Бедрото, Еластична Корселе, Основните Бермуди Висок Пораст, Памук Џерси Шорцеви.Погоден За Повик За Секојдневниот Изглед И На Велосипед, Biker Шорцеви, Јога, Вежби, Фитнес, Фитнес, Трчање.ОБЛЕКА, ГРИЖА - Машина за миење со ладна како бои.Не кајгана.Висат сува.ГОЛЕМИНАТА и БОЈА РАЗЛИЧНИ Големина водат мали.Ве молиме погледнете го големината информации во производот сликата дел.Боите можат да се разликуваат во зависност од вашиот monitor settings и пиксели дефиниции.Дизајниран во Калифорнија, САД.Тоа е бренд кој се однесува на модата на целото тело.Завршување на модата со matching Product Information Fabric Тип 92% Памук, 8% Spandex Measurements Мал : Половината 25.0 Колковите 30.0 Нога Отворање 7.0 Должина 18.0 Медиум : Половината 27.0 Колковите 32.0 Нога Отворање 7.3 Должина 18.5 Големи : Половината 29.0 Колковите 34.0 Нога Отворање 7.5 Должина 19.0 1 XL : Половината 31.0 Колковите 36.0 Нога Отворање 8.0 Должина 20.0 2 XL : Половината 33.0 Колковите 38.0 Нога Отворање 8.3 Должина 20.5 3 XL : Половината 35.0 Колковите 40.0 Нога Отворање 8.5 Должина 21.0 Disclaimer Color : боја може да се различни како слики се должи на многу фактори, како asyour осветлување и monitor settings.Големина : ве Молиме проверете мерење детали во сликата дел и ourdescription да бидете сигурни дека нашата објект може да се вклопи добро пред да makeyour купување.Големина на : Medium | Боја : 925-јаглен Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.