• Обновено
Фосилни Жените Кармен Кожа Купувач Tote Чанта Чанта

Фосилни Жените Кармен Кожа Купувач Tote Чанта Чанта

Оценката:
DEN 2047.20

Тековен
Во магацинот.

Увезени.Фосилни секогаш била инспирирана од Американски креативност и оригиналност.Од 1984 година, ние сме strived да се донесе нов живот во индустрија, со тоа што на квалитет, модерни часовници и додатоци кои беа и забавно и да се достапни.Пак глави со Кармен Купувач.Оваа торба карактеристики метални нозе и swagger функционалност, што значи 2 отворете прегради и центар патент оддел за лесно организирање торба е дарежлив капацитет.Преминот од crossbody да tote во jiffy!.Вистинска Кожа Комбинација Tote Торба; Магнетни Предвремени Затворање; увезени.Надворешните Детали : 1 Назад Слајд Џеб; Внатрешни работи Детали : 1 Патент Џеб, 2 Слајд Џебови, Средната Преграда; Уред Компатибилност : i Pad Про.Мерења : 12.13"L x 4.75"W x 10.38"H; 1 Прилагодливи & Монтажни Crossbody Рака, 2 3.5" се Справува.Зачувани околу 1,8 милиони галони вода со користење на 1,5 милиони квадратни метри на еко-кожа во нашите производи уште од Падот 2020 година. Ние извор повеќе од 90% од нашата кожа за нашите кеси и мали кожни производи од Кожа Работната Група заверена tanneries. 20% од новите часовници се состои од најмалку 50% од про-планетата материјали.Сите polybags за кожни производи сега се направени од 100% рециклиран материјал.Сите кутии документ е направен од 100% рециклиран материјал.Сите Фосилни логото документ е направен од 80% рециклиран материјал.Да се намали на хартија отпад со намалување на вкупната кутии во пратки од 30%.Отстранети сите пена материјал од пакување да се намали отпадот.Оваа кожа купувач може да се пофали 1 назад слајд џеб, 1 патент џеб и прилагодливи, монтажни crossbody рака.Ќе биде предаден, одделно од други производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.