• Обновено
Кои сакаат Дрво Божиќ Дрво Торта Сепаратор Плочи и Столб Сет (Лепак-8 инчи)

Кои сакаат Дрво Божиќ Дрво Торта Сепаратор Плочи и Столб Сет (Лепак-8 инчи)

Оценката:
DEN 1296.00

Тековен
Во магацинот.

❉БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ : контакт со Храна безбедно јасно пластика, безбедно и не-токсични, еднократно, а може да се користат со доверба. ❉НАСТАВА : Тоа треба да се дефинира за да се торта кутија со топла лепак пиштол.Со оваа торта структура рамка,можете лесно да се направи креативна и убава кои сакаат дрво, тие ќе се постигне многу комплименти во одредени. ❉ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : Поставување на 4 - 2 Акрилик плоча, 1 слама, 1 поддршка цевка.Достапни 8" торта.Според висината на торта, вишокот на цевка може да се намали. ❉ПОГОДЕН ЗА : Оваа торта структура рамка загарантирана да се претвори вашиот торта во дрвото и прави навидум невозможни можните одлична за бебе туш/свадбена/годишнина/роденден/Божиќ партија украсување. ❉НЕВЕРОЈАТНО ЗАБАВНО И BEATIFUL : Сокриени во рамките на торта и маскирани со фондан и бонбони, кој создава торта дрво полн со благослови.Постојат различни торта topper во собата, многу посебни cookie секачи,cookie stencils и матрицата рамка нуди во нашата продавница - ние со нетрпение очекуваме да бидеме дел од вашиот печење и прослави.Добредојдовте да се купи!Материјал : контакт со Храна безбедно акрил, пластични.Големина(L*W) : 1 Акрилик чинија со дијаметар од прибл : 20cm ( 8" ) 1 Акрилик чинија со дијаметар од прибл : 11cm ( 4" ) за Поддршка на цевка висина приближно : 6cm ( 2.3" ) Слама висина приближно : 23cm ( 9" ) Пакетот вклучува : 1 Сет на DIY кои Сакаат Дрво Торта Поддршка Рамка Забелешка : 1.Таму е 0,1 см-0.5 cm(0.04"-0.2") отстапување се должи на рачно мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 3. Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.