• Обновено
Класичен Злато Торта Стојат 20 Круг

Класичен Злато Торта Стојат 20 Круг

Оценката:
DEN 4776.00

Тековен
Во магацинот.

Убаво дизајниран торта се залагаме за специјални настани.Силно изграден со тешки мерач месинг состојба да го издржат тежината на multilayer торта.Обложени со јасна лак да даде трајни и блескавата сребрениот финиш.Топ површината е 20-инчен дијаметар & висина е 6.25-инчен.Произведени од страна NAUTICALMART.КЛАСИЧЕН СРЕБРО ТОРТА СТОЈАТ 20" КРУГ ОД NAUTICALMART, елегантна круг торта стојат посебно дизајниран и рачно направена од страна на искусни занаетчии во нашата фабрика да се украси и заслепуваат вашата свадба или на било други Специјални Настани торта (родендени, годишници, одмор, пензија, партија, тушеви, крштевки, итн.) · На врвот површината големина е 22" и висина е околу 6.25".Тоа може да се сместат 16"-22" база на торта.Овој класичен торта застане е направен од многу силна полиран лист во месинг лим.Ова им овозможува на застане за да го издржат тежината на неколку слоеви на колачи без страв од закопчување.Обложени со филм на јасна лак да даде трајни и блескавата сребрен финиш, кој ќе трае со години под нормални услови за користење.За разлика од поевтини сребро торта застане, тоа не е насликан со сребрена боја на евтини метал изграден став.Тоа се прави на повеќето скапи месинг метален лист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.