• Обновено
Зелено ' N'Pack Еко Пријателски Куче Отпад Кеси (Справи со Врски) во Спремни да одат Компактен Раздавам Кутија (160-Count (8 Ролни))

Зелено ' N'Pack Еко Пријателски Куче Отпад Кеси (Справи со Врски) во Спремни да одат Компактен Раздавам Кутија

Оценката:
DEN 251.28

Тековен
Во магацинот.

160 Силен Квалитет на Пет отпад кеси - Leak-доказ, Зелена Шума, Unscented. 8 ролни, 20 кеси по тркалаат + БЕСПЛАТНО Коска Фармацевт/Подарок.Секоја торба е означен на перфорација за лесно одвојување и работа со повеќето коска фармацевт.Големи торби, Големина : 32cm x 22cm x 14 micron, па вие или вашиот ракав никогаш нема да направи несакани контакт. 160 Силен Квалитет на Пет отпад кеси - Leak-доказ, Зелена Шума, Unscented. 8 ролни, 20 кеси се тркалаат по Секоја торба е означен на перфорација за лесно одвојување и работа со повеќето коска фармацевт.Големи торби, Големина : 32cm x 22cm x 14 micron, па вие или вашиот ракав никогаш нема да направи несакани контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.