• Обновено
70L Стилски Перење Ранец, Перење Забавува со Прилагодливи Рамо, Рака и Тока, Перење Торба, Водоотпорен Складирање Tote Торба (Сив)

70L Стилски Перење Ранец, Перење Забавува со Прилагодливи Рамо, Рака и Тока, Перење Торба, Водоотпорен Складирање

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Тешки-Должност Издржливи Ткаенини : Премиум полиестер 600 D Оксфорд ткаенина со внатрешни водоотпорен ЈП обложување, ова перење торба е здрав, долга-трајни и лесни да се чистат.Разноврсна и Повеќенаменски Користи : Складирање ранец за перење облека, постелнина или предмети за домаќинството.Погоден за домашни и универзитетот dorm складирање, перална, расадник организатор и многу други користи.Совршен помошник при поминување на laundromat или организирање и чување на работи.Тоа исто така го прави практичен подарок за членовите на семејството и пријателите.Прилагодливи Рамо, Рака и Тока : Силна прилагодливи рамо, рака прави превоз на перење супер лесно.Топ rim тока затворање чува вашите лични предмети сигурна и безбедна.Пред Складирање Џеб : Пред џеб може да погодно продавница мали шишиња за детергент, фен листови, паричник, копчиња и други разни предмети на патот кон laundromat.Преносни и Количка за : Лесно се огради стан на компактен складирање или едноставно да висат во внатрешноста на плакарот кога не е во употреба.Боја : Сива Боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.