• Обновено
А&D ХЛ-3000LWP Washdown Нерѓосувачки Челик Дел Контрола Скала 3000g / 105.8 мл / 6.6 lb / 6lb, 9.8 од оз 1g / 0.1 оз ,Нови

А&D ХЛ-3000LWP Washdown Нерѓосувачки Челик Дел Контрола Скала 3000g / 105.8 мл / 6.6 lb / 6lb, 9.8 од оз 1g

Оценката:
DEN 1665.60

Тековен
Во магацинот.

Капацитет 3000g / 105.8 мл / 6.6 lb / 6lb, 9.8 оз Читливост 1g / 0.1 оз Пан Големина 6.8 x 5.4" / 170 x 137mm.Екранот 0.5" / 12 mm, 7 сегмент LCD Физичка Димензија (W x D x H) x 2.5 6.68 x 6.84" / 63 x 170 х 220 mm.Моќ 6 "АА" големина на батерии (не се вклучени) или ФВ-05 AC адаптер (опција).Оперативен Температура -10°C до 40°C / 14°F до 104°F, помалку од 85% RH (без кондензација).IP65/NEMA-4 X Целосна Нерѓосувачки Челик Изградба 1/3000 Висока Резолуција Стабилност Индикатор Clear LCD дисплеј Автоматско Исклучување Tare Функција NSF Заверена Грама, lb, оз и lb/мл режими на Батеријата Операција или Изборни AC Адаптер 2 годишна Гаранција.А&D ХЛ-3000 LWP Washdown Нерѓосувачки Челик Дел Контрола Скала 3000g / 105.8 мл / 6.6 lb / 6lb, 9.8 од оз 1g / 0.1 оз ,Ново.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.