• Обновено
Бебе Белезници за String Деца Ракавици Бебе Снег Белезници Деца Зимски Дебели Термички Целосна Прст Ракавици Бебе Бебе Магија Ракавици Mitts Топло Плетени Ски Снег Рака

Бебе Белезници за String Деца Ракавици Бебе Снег Белезници Деца Зимски Дебели Термички Целосна Прст Ракавици

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Мек материјал : детето ракавици се изработени од памук, акрилни влакна и корални сомот, мека на допир за нега на бебешка кожа, трајни и удобен за носење.Супер Дебели и Топли ракавици дизајн, прекрасна бебе белезници за облечен во студена зима додека скијање,сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење или било отворено спортови и активности; Овие белезници дојде со појавување на string, па тие може да остане со вашите бебиња грб сите зимски долго.Удобен дизајн : неразвиената ракавици маска на вашето бебе е целата раце, нема потреба да се обиде и да ја добиете вашето бебе малку прстите во дупки, еден по еден, лесно да се носат или полетување; Топло белезници, не се грижите дека бебето може да ги изгубиме.Тие се многу густа и добро изолирани.Вашите деца' раце не се излади во овие.Дури и да играат во снегот до 1/2 час и тие се уште се топли.Тие се очигледно не е водоотпорен, но, за основните излегувам/оди на училиште, овие се одлични.Моите деца го губат ракавици како да е ќе излезе на стил, па убаво е да се имаат висок квалитет, ниска цена ракавици на рака.Идеален подароци : овие топли ракавици се големи зимски додатоци, што е добар избор за да го испратите вашето бебе или на некој пријател на Божиќ, за Нова Година, за роденден, бебе туш и повеќе. •Бебе Белезници за String Деца Ракавици Бебе Снег Белезници Деца Зимски Дебели Термички Целосна Прст Ракавици Бебе Бебе Магија Ракавици •Материјал : памук, акрилни влакна и корални сомот •Овие слатки ракавици како најважен да студена зима, може да биде топло подарок за мали момчиња и девојчиња на роденден, Божик, Нова Година Ден, итн •Одличен додаток за одржување на нашите малечки топло и заштитени од студот. •Одлични за на училиште, игра, посети на снег, или кога вашето дете има потреба од дополнителна заштита од студот. •Мека и пријатна со sherpa руно обвивка •Топло Белезници со Низа, вие не се грижите за бебето изгубиме. •Овие симпатична белезници ќе помогне да се задржи вашето бебе или дете рацете пријатна оваа зима. •Димензии : Должина : 14 CM/5.46;Костум за Бебе 1-4 Години;Пакет се вклучени : 1 Пар Деца Ракавици Бебе Белезници на Стринг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.