• Обновено
Брзо, Лесно да се Работи Брзо Ослободување Пролет Клип Дизајн Snap Кука Keychain Алатка Исклучително Висока Јачина за Изработка Ранец Чанта или Копче за

Брзо, Лесно да се Работи Брзо Ослободување Пролет Клип Дизајн Snap Кука Keychain Алатка Исклучително Висока

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Лесно да се работи со вграден-во пролет.Мала тежина, висока јачина и високо отпорни на корозија.Се користи за секојдневниот живот, во прилог на ранец, рачна ташна, или да користите како keyring.Пролет клип дизајн, брзо ослободување.Исклучително изработка и изглед.Опис : круг keychain е направен од цинк легура, мала тежина и голема сила.Пролет клип дизајн, брзо ослободување.Тоа е многу погодно да се земаат заедно.Има широк спектар на апликации, може да се користи за секојдневниот живот, во прилог на ранец, рачна ташна, или да користите само како keyring.Карактеристики : 1. Мала тежина, висока јачина и високо отпорни на корозија. 2. Пролет клип дизајн, брзо ослободување. 3. Лесно да се работи со вграден-во пролет. 4. Исклучително изработка и изглед. 5. Се користи за секојдневниот живот, во прилог на ранец, рачна ташна, или да користите како keyring.Карактеристики : Материјал : Цинк Легура (Делумно е направен од челик) Боја : Пиштол Црна (како што е прикажано на слики) Тежина : околу. 33g Надворешен Дијаметар : прибл. 2.7 cm / 1.06" Внатрешен Дијаметар : прибл. 2cm / 0.78" Количина : 5pcs/торба Пакет се Вклучени : 1 x 5pcs/торба круг snap Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме во вид преовладува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.