• Обновено
Шафран Spritz Балансирање на Лицето Тонер со Хијалуронска Киселина, AQUAXYL™, Природни Шафран, и Мед - Ayuradiance за Нега на Кожата

Шафран Spritz Балансирање на Лицето Тонер со Хијалуронска Киселина, AQUAXYL™, Природни Шафран, и Мед - Ayuradiance

Оценката:
DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Прочистува пренатрупани & мрсна кожата и ги затегнува порите.Содржи хидратантен и кожата балансирање состојки.Го стимулира клеточното обновување и лузна исцелување.Го стимулира ceramide синтеза, го задржува вода во кожата, и го подобрува циркулација на вода.Без вештачки мириси - има неверојатен мирис на природни состојки!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.