• Обновено
Детелина Remanufactured Тонер Кертриџ за HP 09A C3909A | Црна

Детелина Remanufactured Тонер Кертриџ за HP 09A C3909A | Црна

Оценката:
DEN 1242.00

Тековен
Во магацинот.

Детелина remanufactured печатач касети се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат HP бренд квалитет на печатење, страница принос и сигурност.Еколошки : Remanufactured од оригинална HP рециклирани кертриџ, 2-годишна гаранција со 100% учинок гаранција.Компатибилен Хардвер : HP Laser Jet 5si, 5si MX, 5si NX, Mopier 240, 8000, 8000 N, 8000 DN, 8000 MFP.Компатибилен со IBM 75 P5903; Lexmark Optra N. Страница Принос : 15000 Боја : Црна.Дали сте знаеле дека тонер касети од Детелина Слики, ќе ви обезбеди со неверојатна заштеди и да им помогне на намалување на нивото на јаглерод стапало?Детелина Слики за одржлив монохроматски ласер касети се remanufactured користење 89.6% од рециклираната содржина и се дизајнирани да се задржи касети надвор од депонии и пари во вашиот џеб.За бизниси бараат висок квалитет, одржлив производ по прифатлива цена, изборот е јасен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.