• Обновено
Печурки Toiletry Торба Виси Мултифункционален Козметички Случај Преносни Шминка Торбичка Со Кука Виси Патна Торба Toiletry

Печурки Toiletry Торба Виси Мултифункционален Козметички Случај Преносни Шминка Торбичка Со Кука Виси Патна

Оценката:
DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена, Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Материјал : Печурка Козметички Торба Е Направен Од 100% Полиестер, Меки И Удобни.Единствена Надеж Дизајн Може Да Го Одржува Обликот На Целата Торба И Да Се Обезбеди Заштита.Големи Димензии : 9x3x5.5 Инчи, Dxšxv, Големи Димензии, Доволно За Да Се Задоволат Секојдневните Потреби, Додавајќи Удобноста На Вашиот Живот.Моќни Перформанси : Постојат Засилен Куки Во Внатрешноста На Чантата Кои Лесно Може Да Се Закачи На Крпа Багажник, Туш Род Или Од Врата На Врата Се Справи За Брз Пристап До Вашиот Toiletries И Лесно Складирање.Применливи Сценарија : Оваа Печурка Toiletry Торба Е Погоден За Патување, Одмор, Кампување, Викенд Патувања, Деловни Патувања, Спортските Сали, Одмори, На Отворено, Плажи, Итн.Тоа Е Неопходен Помошник Во Вашиот Живот.Оваа Печурка Toiletry Торба/Виси Козметички Торба Е Изработен Од Полиестер,Меки И Удобни,Издржлив И Лесен,Со Исклучителна Отпечатоци,Тоа Е Многу Елегантен.По Toiletry Торба Е Ширевте,Постојат 6 Прегради За Складирање,Вклучувајќи 1 Главниот Џеб,1 Пред Патент Џеб,1 Транспарентни Патент Џеб И 3 Mesh Џебови.Голем Големина Е Доволно Голем За Да Ги Чувате Козметика,Шампон,Четки За Заби,Паста За Заби И Други Потреби.Погоден За Патување,Одмор,Кампување,Викенд Патување,Бизнис Патување,Салата,Одмор,На Отворено,На Плажа,Итн.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака,Се Исуши Природно,Без Пеглање.Ако Имате Било Какви Други Прашања,Вие Сте Добредојдени Да Не Контактирате Преку Е-Пошта,Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Избор!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.