• Обновено
Diptyque LEau Trois Жените EDT Спреј 3.4 оз

Diptyque LEau Trois Жените EDT Спреј 3.4 оз

Оценката:
DEN 859.20

Тековен
Во магацинот.

Лансиран од страна на дизајнерот куќа на diptyque.Вуди fragnance има мешавина од рузмарин, myrtle, зачини, myrhh,caraway, kyara темјан (olibanum), борови дрво и myrhh.Ве држи цел ден свежи.Се препорачува за секојдневен носат.Долготрајни.Лансиран од страна на дизајн на куќа на diptyque во 1975 година. вуди fragnance има мешавина од рузмарин, myrtle, зачини, myrhh,caraway, kyara темјан (olibanum), борови дрво и myrhh.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.