• Обновено
HJLXDP Винил Налепница Вратата 88X215Cm Вратата Налепници за Внатрешни работи Врати, Водоотпорен Само Лепило 3D Детска Бања Бебето Момчиња Девојчиња Спални соби Тоалет Ви

HJLXDP Винил Налепница Вратата 88X215Cm Вратата Налепници за Внатрешни работи Врати, Водоотпорен Само Лепило

Оценката:
DEN 280.80

Тековен
Во магацинот.

ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ : Еден пакет на оваа врата оркестарот позадината вклучува 2 листови на вратата налепници 44x215cm(17.3 x 84.6 инчен) .И заврши големина на 3 D вратата оркестарот mural е 88x215cm(34.6 x 84.6 инчен).ВИСОК КВАЛИТЕТ : 3 D ПВЦ - 100% водоотпорни, солза-доказ, scrape-доказ, самолепливи.ОТСТРАНЛИВ : Лесно за чистење, може да се отстрани врата во секое време без да остават остатоци.Заштитете го вашиот дом или ѕид. 3 D ЕФЕКТ : 3 D ефект на ѕидот се носи посебен декоративен ефект во вашата соба.И реновирање трошоци, време и пари.ПРИМЕНЛИВИ ПОВРШИНА : Оваа врата mural позадина може да биде само sticked да било мазна, чиста и сува површина, како што се врати, ѕидови, мебел, прибор, плочки, огледала и прозорци, итн.НЕ се погодни за unenven, груб, текстура и правливи површини.Функции : ➤ 3 D креативни самолепливи вратата mural хартија постер, дома декорација DIY објект.➤ Апликацијата е забавно и лесно.Со користење само на пластична картичка, како кредитна картичка или пластична squeegee.Можете да го отстраните налепници лесно од било која површина.➤ Лушпите и Стапови да било рамно, мазна, не-porous површината.Не ѕидни облоги или primers неопходни за инсталација!➤ Пакет се вклучени : 2 парчиња уметност налепници.Тоа е DIY prodcut, тоа треба да се стави заедно со себе.Големина : 60x180cm (ширина x висина)77x200cm (ширина x висина)88x200cm (ширина x висина)88x215cm (ширина x висина)90x200cm (ширина x висина)95x215cm (ширина x висина)Како да го користите : 1.Отстрани справи.2.Чистење на површината добро.3.Лента уметнички дела на вратата.4.Излупете го задниот лист полека надолу.5.Кора и се држи сите на патот.6.Отстранете ги сите меурчиња користење на пластични squeegee.7.Се смени неговата позиција, ако е потребно.8.Уживајте во вашиот простор.Напомени : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm несовпаѓање.2. Сите слики се преземат од страна на нашите про фотограф.3. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

CYHO Монтажни Тоалет Налепница Подлога, Додаток за Полнење во Тоалет;Кујната;ученичкиот Дом;Поднесување Куќа;Училиштето;Канцеларија

DEN 129.36

Можете да ги користите со доверба поради добро запечатување.Лесна и брза инсталација поради сјајна пов�

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.