• Обновено
HJLXDP Ѕид Налепници и Врата Налепници 88X215Cm Водоотпорен самолепливи 3D Децата Бања Бебе Момче Девојка Спална соба Тоалет Винил Дома Декорација Decals Декоративна Уметно?

HJLXDP Ѕид Налепници и Врата Налепници 88X215Cm Водоотпорен самолепливи 3D Децата Бања Бебе Момче Девојка Спална

Оценката:
DEN 571.20

Тековен
Во магацинот.

ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ : Еден пакет на оваа врата оркестарот позадината вклучува 2 листови на вратата налепници 44x215cm(17.3 x 84.6 инчен) .И заврши големина на 3 D вратата оркестарот mural е 88x215cm(34.6 x 84.6 инчен).ВИСОК КВАЛИТЕТ : 3 D ПВЦ - 100% водоотпорни, солза-доказ, scrape-доказ, самолепливи.ОТСТРАНЛИВ : Лесно за чистење, може да се отстрани врата во секое време без да остават остатоци.Заштитете го вашиот дом или ѕид. 3 D ЕФЕКТ : 3 D ефект на ѕидот се носи посебен декоративен ефект во вашата соба.И реновирање трошоци, време и пари.ПРИМЕНЛИВИ ПОВРШИНА : Оваа врата mural позадина може да биде само sticked да било мазна, чиста и сува површина, како што се врати, ѕидови, мебел, прибор, плочки, огледала и прозорци, итн.НЕ се погодни за unenven, груб, текстура и правливи површини.Функции : ➤ 3 D креативни самолепливи вратата mural хартија постер, дома декорација DIY објект.➤ Апликацијата е забавно и лесно.Со користење само на пластична картичка, како кредитна картичка или пластична squeegee.Можете да го отстраните налепници лесно од било која површина.➤ Лушпите и Стапови да било рамно, мазна, не-porous површината.Не ѕидни облоги или primers неопходни за инсталација!➤ Пакет се вклучени : 2 парчиња уметност налепници.Тоа е DIY prodcut, тоа треба да се стави заедно со себе.Големина : 60x180cm (ширина x висина)77x200cm (ширина x висина)88x200cm (ширина x висина)88x215cm (ширина x висина)90x200cm (ширина x висина)95x215cm (ширина x висина)Како да го користите : 1.Отстрани справи.2.Чистење на површината добро.3.Лента уметнички дела на вратата.4.Излупете го задниот лист полека надолу.5.Кора и се држи сите на патот.6.Отстранете ги сите меурчиња користење на пластични squeegee.7.Се смени неговата позиција, ако е потребно.8.Уживајте во вашиот простор.Напомени : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm несовпаѓање.2. Сите слики се преземат од страна на нашите про фотограф.3. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

CYHO Монтажни Тоалет Налепница Подлога, Додаток за Полнење во Тоалет;Кујната;ученичкиот Дом;Поднесување Куќа;Училиштето;Канцеларија

DEN 129.36

Можете да ги користите со доверба поради добро запечатување.Лесна и брза инсталација поради сјајна пов�

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.