• Обновено
Краток USB-C Кабел,0.45 ft Thunderbolt 4 / USB4 Кабел,KETSOOBI 100W Полнење Краток USB4 Кабел,Поддршка 40Gbps за Пренос на Податоци,8K Видео,Компатибилен со Thunderbolt 3/USB C 3.1 Генералот 1/ Генерал

Краток USB-C Кабел,0.45 ft Thunderbolt 4 / USB4 Кабел,KETSOOBI 100W Полнење Краток USB4 Кабел,Поддршка 40Gbps

Оценката:
DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

【До 40 Gbps Висока-Брзина на Трансфер на Податоци】USB4 кабел за пренос на податоци до 40 Gbps.Поддржува пренесување музика,филм или целиот сезони на ТВ емисии во секунди со 40 Gbps брзина. 【Поддржува 8 K HD Видео】Краток USB4 Кабел поддршка висока резолуција еден 8k екранот или двојно 4k прикажува.Plug and play,уживајте во визуелното празник во неверојатно ултра-HD квалитет. 【Универзална Компатибилност】Наназад компатибилен со Thunderbolt 4、Thunderbolt 3、USB 3.2/3.1/3.0、USB-C Генералот 1/2、USB 2.0 кабел стандард и домаќините.Широк Компатибилност со SSD, e Gpu, USB-C докинг станица, Индустриски Камера, Медицинска Опрема, Лаптоп, Телефон, конзола за игри, погоден за носене уреди и повеќе. 【Брзо Полнење до 100 W】USB4 кабел поддршка до 20 V/5 A 100 W PD брзо полнење.Целосно компатибилен со вашиот најголем Тип C уреди. 【Флексибилни & Издржлив и Лесен носат】Дизајн со Посебни TPU е надворешниот се обезбеди максимална сила и resilience0.45ft должина ви помага да ги Задржи подалеку од грозен испреплетени хаос.KETSOOBI Краток USB Тип C Кабел 0.45 фт,Премија TPU Преносни Рамен USB-C Кабел,40 Gbps Висока-Брзина на Трансфер на Податоци,20 V/5 A 100 W PD Брзо Полнење.Универзална Компатибилност со Телефон,Лаптоп,Моќ Банка,и други USB C Полнач.Мали,Преносни,и Тешко.Идеална должина за на-go,која може да се носите во вашата торба или џеб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.