• Обновено
МИРА 12 оз Нерѓосувачки Челик Деца Шише за Вода - Метален Термос Колба Чува Ладно за 24 Часа, Топла за 12 Часа, Двоен Ѕид Вакуум Изолирани - Течење Доказ BPA-Free Капак - Едно?

МИРА 12 оз Нерѓосувачки Челик Деца Шише за Вода - Метален Термос Колба Чува Ладно за 24 Часа, Топла за 12 Часа,

Оценката:
DEN 430.80

Тековен
Во магацинот.

Иновативни Вакуум Изолација : Нашите високо оценет деца шише за вода држи пијалоци мраз ладно за 24 часа, или цевки за топла 12 часа.Користење на нашата Mira Guard Технологија, вашиот термос шише за вода се чува внатре температури за време и го спречува кондензација од формирање на шишето е екстериерот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.