• Обновено
Yeahii Термос Шише за Вода Деца Трајни Нерѓосувачки Челик Материјал Термос Шолја со Слама Spout и да го Покрие Течење-Доказ Вода Дизајн за Надворешна Патување

Yeahii Термос Шише за Вода Деца Трајни Нерѓосувачки Челик Материјал Термос Шолја со Слама Spout и да го Покрие

Оценката:
DEN 338.16

Тековен
Во магацинот.

Направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал, изградени да издржат барањата на секојдневна употреба.Drinkware е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите омилени пијалаци ладни, за неколку часа.Пиење слама може да се отстрани за чистење и spout е удобно за децата да пијат од.На spout поклопецот се отвора со притискање на едно копче, со флип-up заклучување за да го одржи во место и да се спречи протекување и spills.Убава и симпатична животно шема дизајн е одлична за деца и возрасни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.