• Обновено
Челик Пот Дигање Појас - Најлон 6-инчен Фирма & Удобно Назад Поддршка, Најдобро за Вежбање во Теретана, Кревање или Crossfit. Лесно Прилагодлив

Челик Пот Дигање Појас - Најлон 6-инчен Фирма & Удобно Назад Поддршка, Најдобро за Вежбање во Теретана, Кревање

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

УДОБНО, БЕЗБЕДНО ОДГОВАРА : Конструиран за contoured се вклопуваат со внатрешни велкро да се обезбеди вашиот појас за подобра контрола на тензија и абдоминална ангажман.БРЗО и ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИ : тешки мерач ролери тока, го прави лесно да брзо да се стегне или олабави појас кога префрлување помеѓу вежби.ФЛЕКСИБИЛНА ПОДДРШКА : 6" широк пена core појас комбинирајќи издржлива и најлон надворешноста со 2" поддршка на рака за максимална долниот дел на грбот и стомакот стабилизација за потешки лифтови.ЛЕСНИ & ДИШЕ : Кадифен tricot поставата е мека против вашата кожа, обезбедување мобилност и удобност треба да се изврши голем број на вежбање како squats, висат чисти, deadlifts, и повеќе.ОНА што ГОЛЕМИНАТА можам да ДОБИЈАМ : ЧЕКОР 1 : Најдете вашиот совршено се вклопуваат со проверка на нашиот големината водич во слики.ЧЕКОР 2 : Се најдобри премија сила за обука појас што го заслужуваат, со кликање на Додади во Кошничка Копчето за сега.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.