• Обновено
HUACHEN-LS Професионални Тетоважа Машина Прилагодливи Удар Должини Шминка Тетоважа Машина Пенкало Комплет PMU Трајна Батерија Мини Безжична Напојување Сет за Тетоважи

HUACHEN-LS Професионални Тетоважа Машина Прилагодливи Удар Должини Шминка Тетоважа Машина Пенкало Комплет PMU

Оценката:
DEN 9465.12

Тековен
Во магацинот.

1,Едно Пенкало за Сите Тетоважа Стилови. 2,ергономски дизајн помага да се намали рака замор во текот на постапките. 3,Едноставна Operat Систем : Јарболот Флип е еден нов дизајниран машина која со шест удар должина опции 2.6/2.9/3.2/3.5/3.8/4.0 мм. 4,мозочен Удар должина лесно менуваат на работа,Флип Пенкало Направени за Сите Про Уметник.Брзина : 12 V/10000 RPM.Работен Напон : 5-12 VWeight : 173g Stroke : 2.6/2.9/3.2/3.5/3.8/4.0 mm Length : 111mm Diameter : 30mm Motor : Прилагодено Јарболот Coreless Моторни Интерфејс : РКА Штекер Спецификација На Напојување : Материјал : Aluminium Output напон : 6 7 8 9 11v Input напон : DC5 V/1 ACharge режим : тип-c брз charge Connection : РКА cord Battery капацитет : 1200m Ah Size : 27.5*62.8 mm N.W : 57g G.W : 122g Protective Механизам : 1.Излез краток спој protection2.Двоен влез за полнење заштита (батерии и одбор за контрола и опремени со исклучување,префрлување и над испуштањето заштита)Упатството за : 1.Притиснете и задржете го копчето за 2 секунди за да го вклучите/исклучите.2.Кликнете на копчето за прилагодување на напон 6 7 8 9 11 V.3.Стандардно подигнување на 10 V start-up напон во 0.2 s,потоа оптоварување на последните меморија работен напон.4.Тоа ќе shift за да се прикаже на капацитетот на батеријата без работа над 2s, и индикатор за светло е на дишење државата,пет индикатори претставуваат за 20%-100% на моќност,Кликнете на копчето врати на напон екранот. 5. На индикатор светлото трепка за време на полнењето, престане да трепка со префрлување заштита работни кога целосно наполнета.6.Пакет капацитет е 1200m Ah,3,5 часа за да биде целосно наполнета во над 1А полнач,за 8 часа работа на 8 V . 7.Овој пакет е само за ротациони машини, но серпентина машина.8.Не користите овој пакет додека се полни.Проблемот Решение : ве Молиме да се поврзете со полнач за да ја активирате кога се затвори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.