• Обновено
ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Безжични Тетоважа Пенкало Машина Удар 4.0 mm за Телото Уметност Тетоважа Пиштоли за Тетоважа Уметници и Почетници (Боја : Сребро)

ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Безжични Тетоважа Пенкало Машина Удар 4.0 mm за Телото Уметност Тетоважа Пиштоли

Оценката:
DEN 1327.20

Тековен
Во магацинот.

1.работен напон :6-9v. 2.моторни:Обичај германски brushless мотор. 3.Брзина:10v 9000rpm. 4. моторот е добро со надеж,боја , големина на пакување, букви, традиционално, neotraditional,Реални реализам. 5.Мозочен удар: 4.0 мм. -Ги собере сите видови кертриџ needles Direct произлегуваат систем се направи тетоважа машина.се посилни моќ.-Тетоважа напојување е многу лесно да се поврзете и да се задржи машина работи стабилна.Оваа тетоважа подарок сет погоден за сите тетоважа уметници(стартер и професионален) и тетоважа видови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.