• Обновено
EZTAT2 50Pcs PCD Microblading Игли Трајна Шминка Набавки Прирачник Веѓа Ножеви 12 Скатен

EZTAT2 50Pcs PCD Microblading Игли Трајна Шминка Набавки Прирачник Веѓа Ножеви 12 Скатен

Оценката:
DEN 388.56

Тековен
Во магацинот.

Microblading игли се направени од 361 L медицински одделение од нерѓосувачки челик.Веѓа microblading Ножеви се остри и еластична.Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.Веѓа тетоважа игла Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.За еднократна употреба само.Одговараат за прирачник microblading пенкало и тие се индивидуални затворен пакет, повеќе безбедна и чиста.Тоа обезбедува крајната сила, прецизност и стабилност ќе бараат.Еден пакет доаѓа со Многу повеќе и со Истечен рок.Дијаметар:0.25 mm.EZTAT2 Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Игли Microblading Ножеви x 50pcs.Достапни големина : 12 pin, 14 pin,17pin.Индивидуални пакет по игла.Одлична стабилност, помалку вибрации.Иглата е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.Еден пакет доаѓа со Многу повеќе и со Истечен рок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.