• Обновено
Тетоважа Игли и Цевки Комбо - CINRA 20PCS Тетоважа Игли со Расположливиот Цевки Костец,се Меша Големина 3RL 5RL 7RL 9RL 5RS 7RS 9RS 5M1 7M1 9M1 Користи за Тетоважа Машини Тетоважа Компле?

Тетоважа Игли и Цевки Комбо - CINRA 20PCS Тетоважа Игли со Расположливиот Цевки Костец,се Меша Големина 3RL

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

ВИСОК КВАЛИТЕТ, Изработена од високо-квалитетен материјал, тоа е издржлив : Тетоважа Игли : 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тетоважа Цевки : Пластика.Тетоважа Зафат : Гел.Секоја тетоважа игла доаѓа со една одговара тетоважа зафат цевка & совет.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Пакет од 20 x расположливиот тетоважа цевка со избрани тетоважа игли. : 3 RL 5 RL 7 RL 9 RL 5 RS 7 RS 9 RS 5 M1 7 M1 9 M1 ( секоја големина tatoo игли и цевки, 2 парчиња. 25мм 1").ИНДИВИДУАЛНИ ПАКЕТ - секоја тетоважа игли зафат комбо во поединечни блистер пакување.Овој пакет е професионална.Па можете да се чувствуваат слободни да го користите тетоважа игли и цевки комбо за вашата тетоважа работа.СОВРШЕН ДИЗАЈН - рабовите на тетоважа цевки се мазни, кои можат да се заштитат рацете. 25мм, 1 инч.Лесно да се одржи, и погодни за повеќето од луѓето рацете.Не се Лизга и одговараат за ергономски дизајн ви помогне да заврши тетоважа работа лесно. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние се посвети за да се обезбеди 100% задоволство гаранција за нашите клиенти.Ако имате било какви прашања во врска со тетоважа цевки и игли, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги реши вашите проблеми.Круг Лагер (РЛ) големина : 3 RL, 5 RL, 7 RL, 9 RL.Круг Shader (РС) големина : 5 RS, 7 RS, 9 RS.Еден Оџакот Магнум (M1) големина : 5 M1, 7 M1, 9 M1. Секој големини за 2бр кертриџ игли, вкупно е 20pcs.Тетоважа Игли и Цевки Комбо, CINRA 20 PCS за Еднократна употреба Тетоважа Цевки со Појавување на Мешани Тетоважа Игли Тетоважа Игли Поставите Мешани Големина 3 RL 5 RL 7 RL 9 RL 5 RS 7 RS 9 RS 5 M1 7 M1 9 M1 Најавете и Материјали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.