• Обновено
Charme Princesse Шминка Игли Постојан 1R/1P Тетоважа Машина Пенкало Кертриџ Игла за Веѓа Eyeliner Усна 10pcs/Set (EN40-1R)

Charme Princesse Шминка Игли Постојан 1R/1P Тетоважа Машина Пенкало Кертриџ Игла за Веѓа Eyeliner Усна 10pcs/Set

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : се Користи високо квалитетни нерѓосувачки челик, игли се остри и еластична за брз пирсинг, Безболно да се направи една убава веѓа линија.Се применуваат за : Оваа шминка тетоважа needling одговараат за Charme Princesse EM40 серија трајна шминка машина.Безбедност : Д. О Гас Sterilized.за еднократна употреба дизајн да го прави сигурни дека за да се избегне инфекција.Лесен за Користење : постојан игла лесен за употреба и е погоден за почетници, приправник или потврди тетоважа уметници во потрага.Достапни Големина : Оваа тетоважа шминка игла обезбедува 1 R, 2 R, 3Р, 5 R, 7 R, 3 F, 5 F, 7 F за вашиот избор, секој стил вклучува 10pcs, можете да изберете според тоа што побарувачката.Оваа Charme Princesse трајна шминка машина игла се користи високо квалитетни нерѓосувачки челик, со висок квалитет гаранција за добро корисничко искуство.100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани за да бидете сигурни дека на здравјето на луѓето, да се избегне инфекција.Оваа серија игли одговараат за Charme Princesse EM40 Серија Трајна Шминка Машина.Тетоважа Игли 1 RL Кутија 10 Компјутери Информација за Производот : - Употреба : За еднократна употреба. Дизајнирани за Оптимален Резултат и Перформанси. - Изработка : совети не свиткана; исклучително остар, дури и не чувствуваат работа; одлични заварување. - Материјал : Премија Одделение 316 медицински нерѓосувачки челик, 100% sterilized да се заштити од тоа да биде инјектира.Пакетот вклучува : 1 RL Тетоважа Игли (10pcs/многу).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.