• Обновено
Iumer Ѕид Далечински Управувач Носителот Леплива Кука Закачалка за во ЖИВО

Iumer Ѕид Далечински Управувач Носителот Леплива Кука Закачалка за во ЖИВО

Оценката:
DEN 602.40

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 1 компјутер.Материјал : ABS.Производ Големина : Должина и ширина се за 1.97*0.98 инчен 1.18*0.98 инчен, грешка е за 0.20 инч.Подобрување на Организацијата : сите remotes сега може да се чуваат безбедно прави секоја соба уредни и чисти.Супер леплива лепило грб, може да се стави на кука каде што сакате тоа да биде, и виси тока на задната страна на вашиот далечински управувач.Опис : Материјал : ABSSize : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина се за 1.97*0.98 инчен 1.18*0.98 инчен, грешка е за 0.20 инч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.