• Обновено
MIAOMSI Мултифункционален Кујна Полица Тенџере Капак Рек Организатор Стојат Нерѓосувачки Челик Ѕид Храна Стојат Steamer Ѕиден Држач за Пропелер Кујна Алатка

MIAOMSI Мултифункционален Кујна Полица Тенџере Капак Рек Организатор Стојат Нерѓосувачки Челик Ѕид Храна Стојат

Оценката:
DEN 1142.88

Тековен
Во магацинот.

Тоа е совршено решение за чување на сите садови и тави, тоа може да те спаси многу простор во кујната или кабинети и countertops, и да се создаде чиста и уредна кујна за вас.Кујна складирање полица помага да се прочисти вашиот кабинет и контра простор за повеќе кујна простор, додека одржување на сите ваши прибор за готвење во раце дофат, нема повеќе да се копа низ садови и тави во потрага по она што го сакате, сите што ви треба се практичен и удобен на едно место.Покрај кујната складирање, прекрасен ѕид складирање полица е многу погодна за проучување, балкон, дневна соба, кафулиња и ресторани.Куки и тенџере капаци решетката може да целосно да се ослободи вашиот ограничен контра простор,тоа е доволно голем за да ги зачувате вашите тави, skillets, griddles, грнци, чинии, пепелниците и повеќе!.Тоа е совршено решение за чување на сите садови и тави, заштедувајќи ви многу на просторот во кујната или во кабинетот и countertop,се создаде чиста и уредна кујна за вас.Нашата продавница има многу за домот и декорација на кујната резерви.Што дефинитивно може да изберете производи ви се допаѓа.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние мора да одговори на време.Ви благодариме за вашиот избор и разбирање.Се користат за контра врвот или во мијалникот, која може да се зачува простор.Решетката ќе помогне да се исцеди водата надвор јадења во својот одмор позиција.Изработени од нерѓосувачки челик материјали, отпорен на корозија, трајни и нема да рѓа или бојата.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Size : околу 13 x 5.7*7.2 cm Package Вклучува : 1 Pc x Јадење Rack Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.белешки : бојата може да бидат различни, поради различни прикажува, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка на 1-2 cm.

Параметри на производот

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Size:
about 13 x 5.7*7.2 cm
Package Includes:
1Pc x Dish Rack :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :
notes:
The color may be different due to different displays, please understand. :
Due to manual measurement, please allow an error of 1-2 cm. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.