• Обновено
1/2 14 NPTF L1 Цевка Тема Plug GAGE .5 1/2-14 Квалитет Алатка

1/2 14 NPTF L1 Цевка Тема Plug GAGE .5 1/2-14 Квалитет Алатка

Оценката:
DEN 1324.80

Тековен
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDPIPETHREAD PLUG GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 1/2 - 14 NPTF - L1 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : ПРАТ & WHITNEYIF ШТО БИ САКАЛ ДОЛГО ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ВАШАТА ТЕМА PLUG GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB4-4-4-5.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.