• Обновено
И зелените и Црвените Крајот Pin-Gage се Справи со Двојно Крајот да/Не Оди Мерач Рачка за Оди-Не Оди Gage(1-2mm)

И зелените и Црвените Крајот Pin-Gage се Справи со Двојно Крајот да/Не Оди Мерач Рачка за Оди-Не Оди Gage(1-2mm)

Оценката:
DEN 933.60

Тековен
Во магацинот.

Посветен рачка за pin-gage, оди-не оди gage и plug gage.Изработен од алуминиумска легура материјал, со деликатни изглед и долготрајност.Факултативна стегање спектар 0.3-16mm.Едноставна структура, монтажни дизајн, лесно да се користи. 100% сосема нов и висок квалитет. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Посветен рачка за pin-gage, оди‑не оди gage и plug gage. 3. Факултативна стегање спектар 0.3‑16mm. 4. Изработен од алуминиумска легура материјал, со деликатни изглед и долготрајност. 5. Едноставна структура, монтажни дизајн, лесно да се користи.

Параметри на производот

Material:
Aluminum alloy
Size:
Approx. 5.5 x 0.9 x 0.9cm/2.17 x 0.35 x 0.35inch
Clamping range:
 0.3‑16mm (Optional)
Weight:
Approx. 11‑44g
  :
Package list:
1 * Pin Gage Handle :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.