• Обновено
1 1/4-8 ОН Тема Plug Gage 2B ОДИ NOGO Калибриран Брод од страна на FedEx Испорака во 4 Дена

1 1/4-8 ОН Тема Plug Gage 2B ОДИ NOGO Калибриран Брод од страна на FedEx Испорака во 4 Дена

Оценката:
DEN 2064.00

Тековен
Во магацинот.

1 1/4-8 ОН тема приклучок gage.Class од одговара : 2 B, вклучувајќи ОДИ NOGO.Сосема нов Стандард : ASME Б1.2 T=ОДАТ Z=NOGO RH( десна рака).Стил : Taperlock, двојно завршува со рачка.ние ќе ја испрати од Fedex Испорака во 4 дена, клиентите можат да добијат стоки во 4 дена.Секој сет на 1 1/4-8 ОН тема plug gage 100% калибриран со обезбедување на квалитет во нашата фабрика.Ако клиентите треба долго форма calibration certificate, ние може да се испрати на професионални трети лица тестирање лабораториски ISO17025 акредитирани за да се добие.тоа треба екстра такса по собата.секој сет вклучувајќи ОДИ NOGO.Ние ќе испрати стоката од DHL, Fedex или UPS.Клиентите можат да очекуваат стоки во брзо време.Како многу објекти во парк, ние не се земе слики една по една, сликата покажа дека само за референца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.