• Обновено
Тема Plug Gage, Темата Мерење Gage Тема Теренот Мерач Едноставен Дизајн мала Тежина за Индустрија

Тема Plug Gage, Темата Мерење Gage Тема Теренот Мерач Едноставен Дизајн мала Тежина за Индустрија

Оценката:
DEN 282.96

Тековен
Во магацинот.

ПРАКТИЧНА АЛАТКА : Тема мерење gage се применува за да се измери нишка и надворешни конец за заби теренот.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ:Темата мерење изработени од нерѓосувачки челик материјал,темата plug колосек, низ борбата против обработка, силен ритам.PRADUCT ТЕМА : Темата plug gage лесен за употреба, светлина и деликатна, со прецизни мерења и едноставен дизајн, кои може да се користат и издржливи.МЕЛЕЊЕ АЛАТКИ:Стандард мерач за мелење и поставување на алатки при сечење на acme теми.ГАРАНЦИЈА : Сите производи што се продаваат од страна на нашиот бренд, ние ќе им даде на строги осигурување на квалитетот.Ако имате било квалитетно прашање во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. 1. Се применува за да се измери нишка и надворешни конец за заби теренот.2. Темата plug колосек, низ борбата против обработка, силен ритам.3. Тоа, исто така, се користат за откривање на агол и ширина на тема алатка за сечење.4. Лесен за употреба, светлина и деликатна, со прецизни мерења и едноставен дизајн, кои може да се користат и издржливи.5. Стандард мерач за мелење и поставување на алатки при сечење на acme теми.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Thread Gauge
Material:
Stainless Steel
Color:
Shown as Picture
Package List:
1 * ACME Thread Gauge :
1. Please allow 1-2mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.