• Обновено
11PC МНОГУ Прилагодливи SNAP GAGES Големини, Вклучувајќи 2 1/4 - 2 3/4 Шефилд - MS5595AP1

11PC МНОГУ Прилагодливи SNAP GAGES Големини, Вклучувајќи 2 1/4 - 2 3/4 Шефилд - MS5595AP1

Оценката:
DEN 1838.40

Тековен
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDTHESE НЕ БИЛЕ CALIBRATEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : РАЗНИ - ГОЛЕМИНА СЕ ДВИЖИ ВКЛУЧУВААТ 2 1/4" - 2 1/2"& 2 1/2" - 2 3/4"ДИМЕНЗИИ НАВЕДЕНИ СЕ БАЗИРА НА ОЗНАЧУВАЊЕ - МНОГУ СЕ UNLABELED И МОЖЕ ДА ИМААТ ГОЛЕМИНИ НАДВОР ОД НАВЕДЕНИОТ RANGESMANUFACTURER / БРЕНД : ШЕФИЛД, ТАФТ-ПИРС & OTHERSTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : NWR1-1-В-2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.